Koçluk Hizmetlerimiz

Hayatı ve işi ele alış şeklimiz bir süredir arzuladığımız verimli sonuçları yaratmıyorsa üzerinde düşünme zamanı gelmiştir. Bu zaman "koçluk" alma zamanıdır.

Koçluk Nedir?

Koçluk, koç ile danışan arasında kuralan "güvene" dayalı diyaloglarla; değişim yolunda, kişinin arzuladığı hedefe ulaşma yolunda, kişinin "kendi düşünce sistemi hakkında düşünmesini", "güçlü yanlarını" hatırlayarak bunları kaynak olarak kullanmasını ve sorun olarak tanımladığı şeyleri tekrar gözden geçirerek "sorunu yaratan" bakış açısını sorgulamasını, gerekli görüyorsa değiştirmesini sağlama sürecinde, bu süreci yaratma ve sürdürme sanatıdır. Danışan her zaman kendi için en iyi çözümü bulma ve hayata geçirme kapasitesine sahiptir.

Bireysel Koçluk

Bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda kurum ya da kendi kaynakları ile süreci sürdürmek isteyen yönetici ve liderlere gelişim süreçlerinde koçluk desteği veriyoruz.

Takım Koçluğu

Takımların daha verimli, daha sağlıklı ilişkilere sahip olarak sıra dışı sonuçlar yaratması ve kalıcı bir takım kimliğine ulaşması için takımlara özel olarak hazırlanan takım koçluğu çalışmalarını tasarlıyor ve yürütüyoruz.

Bize Ulaşın

Bize hemen ulaşın ve hangi çözümün size daha uygun olabileceğini kararlaştıralım.
Telefon
+90 (212) 351 51 68
E-Posta
info@akilveyurek.com.tr