İK ve Eğitim Bölümleri

İş yerinin daha "verimli" ve "mutlu" bir yer olması için eğitim, koçluk ve ölçme değerlendirme araçlarımızla çözümler üretiyoruz.

Bütün Bu Çabanın Amacı Ne? Ne İçin Çalışıyorsunuz?

Bazen yitirilen anlamları yeniden oluşturmak baştan beri hep onlarla birlikte olmaktan çok daha güçlü bir etki yaratabilir.

Devamını Oku
İnsan Kaynakları İçin İnsan Merkezli Yapay Zeka

Sayısı şimdiden 250'yi aşan yapay zeka temelli İK araçlarını kullanmak isteyecek İK Yöneticileri ve şirketler için Dünya Ekonomik Forumu tarafından yayınlanan bir raporu Akıl ve Yürek gözüyle irdeliyoruz.

Devamını Oku
Facet5 AudItIon

Facet5 Audition, iş rolleri ile Facet5 Kişilik Envanterini ilişkilendirmek üzere özel olarak tasarlanmış bir araçtır. Böylece, adayların bir iş rolünün gerektirdiği kişilik yetkinlikleriyle ne ölçüde eşleştikleri ya da bunlardan ne ölçüde saptıkları hızla ve kolayca görülebilir.

Devamını Oku

5 Adımda İşyerinde Daha Etkin Çalışma

ÜCRETSİZ!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

KİTAP TAVSİYESİ

The Wiggly World of Organization: Muddling Through with Purpose, Courage and Skill

Here, Chris Rodgers offers a radically different way of thinking about, and engaging with, the irreducible complexity of organization and management practice.

Informal Coalitions: Mastering the Hidden Dynamics of Organizational Change

Our friend Chris Rodgers offers an alternative change-leadership agenda, and introduces a number of practical approaches to help line managers deliver this agenda more successfully.

Inclusion on Purpose: An Intersectional Approach to Creating a Culture of Belonging at Work

Inclusion doesn’t just happen; we have to work at it. Ruchika Tulshyan presents inclusion best practices, showing how leaders and organizations can meaningfully promote inclusion and diversity.

The Future of Recruitment: Using the New Science of Talent Analytics to Get Your Hiring Right

The Future of Recruitment helps professional researchers, employers, and everybody interested in the world of work to understand the past, present, and future of recruitment.

Şimdilik bu kadar!

Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olabilirsiniz.
Teşekkürler! E-postanıza onay bildirimi gönderildi.
Bir hata oluştu. Sayfayı yeniledikten sonra devam ediyorsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.